En miljon träffar till NKMR:s hemsida

EN MILJON TRÄFFAR TILL NKMR:S HEMSIDA!

 

 

NKMR kan idag glädjas över att ha fått sitt miljonte besök till föreningens hemsida. Hemsidan som skapades 1997 har stadigt ökat i popularitet och framförallt har vårt stora artikelarkiv samt vårt diskussionsforum rönt stort intresse bland allmänheten.

 

Jag vill ta tillfället i akt att tacka alla våra medlemmar och sympatisörer som har spridit information om NKMR och vår verksamhet till skydd för familjens rättigheter i Sverige, Norge, Danmark och Finland. Jag vill också tacka alla artikelförfattare och journalister - såväl nordiska som utländska - som så välvilligt ställt sina artiklar m m till vårt förfogande. Ett stort tack också till alla som skickar och har skickat tips om intressanta och för NKMR:s verksamhet relevanta tidningsartiklar som vi har kunnat länka till. Ni har bidragit till att hålla NKMR:s hemsida vid liv och gjort den till en intressant hemsida att återvända till. Och sist men inte minst, ett stort tack till alla som besöker NKMR:s hemsida.

 

 

Göteborg, den 15 oktober 2003

 

 

Ruby Harrold-Claesson

 

Ruby Harrold-Claesson

Jur. kand.

Ordf. i NKMR

 

 

 

 

Artiklar

 

Artikelarkiv

 

Diskussionsforum

 

Tillbaka till Huvudsidan

 

 

 

 

 

 

Realtime website traffic tracker, online visitor stats and hit counter